Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Джамала поскаржилася на організаторів бою Кличко - Повєткін

Поделиться:
Українська співачка Джамала розповіла, з якими труднощами зіткнулася під час виконання гімну України перед поєдинком Володимир Кличко - Олександр Повєткін.

"Шкода, що дуже погано був організований мій вихід на сцену. Мені не пояснили, де камери, де мені стояти. Це нонсенс для заходу такого рівня. Мало того, мені ще й мікрофон тричі міняли перед виходом. Той, який мені в результаті дали, це взагалі, не побоюся цього слова, якась совдепія. Також мені скасували вушні монітори, сказали, що буде Путін", - сказала Джамала в інтерв'ю радіо Свобода.

За словами співачки, під час виконання гімну України вона ледь стримувала сльози.

"Мені постійно хотілося плакати. Я на саундчек прийшла, і в мене клубок у горлі стояв. Це був такий якийсь стан, важко передати словами. Ти розумієш, що це відбувається з одним з найкращих чоловіків України, нашим спортсменом, нашою гордістю, і просто бути в команді, бути на рингу - це такий стрес, від якого дух захоплює.

Я співала і одночасно боролася з відчуттям, що ось-ось заплачу. Я намагалася всю енергію помістити в кожне слово. Звичайно, легше вийти і заспівати під фонограму, як це зробив Кобзон. Притому, що його фонограма була двадцятирічної давності з його молодим ще голосом. Мені здається, що набагато справедливіше співати наживо. Я навіть обіграла кілька слів у гімні. Наспівуючи "і покажем, що ми браття", я намагалася і мімікою, і жестами акцентувати на цих словах більше уваги публіки", - наголосила Джамала.

Нагадаємо, що Володимир Кличко в 12-раундовому поєдинку одноголосним рішенням суддів переміг Олександра Повєткіна за очками і відстояв титули чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF і IBO.
Відголос.com
07.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации