Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Симоненко звіз жителів Донбасу на "референдум" щодо МC. "Регіонали" прийшли самі

Поделиться:

У центрі Донецька біля монумента "Твоїм визволителям, Донбас" проходить громадське зібрання на підтримку проведення референдуму про вступ України до Митного союзу.

Як повідомляють "Новости Донбасса", на зборах присутні близько тисячі активістів Комуністичної партії України, які прибули на автобусах з міст Донецької області. За даними організаторів, на заході присутні 1600 осіб.

На місці проведення зібрання встановлено 25 наметів з символікою КПУ і один намет з символікою "Українського вибору" Віктора Медведчука. На мітингу присутні також близько 20 "медведчуківців".

Після початку зборів комуністів  до пам'ятника підійшли близько 150 молодих громадян з громадського руху "Молодий Донбас" з прапорами України і транспарантами "Європейському вектору розвитку - так", "Незалежність України - не предмет торгів", "Ми будемо жити за європейськими стандартами", "В Азію або Європу?! Тільки до Європи!", "Ми не хочемо в СРСР", "Нова генерація за європейську інтеграцію", "Ми шануємо наше минуле, але молодь дивиться в майбутнє".

Активісти вигукують "Нам не потрібна агітація, молодий Донбас за інтеграцію", "Не сиди в окопі, наше майбутнє в Європі", "Даремно намагається лицемір, ми не хочемо в СРСР".

Від деяких присутніх учасників руху "Молодий Донбас" пахне алкоголем.

Один з "молододонбасівців" підійшов до міліціонера і сказав що він з Партії регіонів.

Комуністи, побачивши колону "Молодий Донбас" заявили з трибуни: "Партія регіонів вступила з помаранчевими в одностатевий шлюб і йдуть до Євросоюзу".

Все про: ЄС, МС, КПУ

Українська правда
06.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации