Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Януковичу "подарували" простий спосіб вирішити питання Тимошенко

Поделиться:

У Партії регіонів зацікавилися оптимальним компромісом для вирішення питання Тимошенко - польським інститутом (правовими нормами) перерви у відбуванні покарання для лікування засудженого.

Про це заявив польський політик, депутат Сейму Марчін Свєнчіцкі , пише ZN.UA.

Як зазначив Свєнчіцкі, конференція YES в Ялті принесла всім усвідомлення двох речей: по-перше, без вирішення проблеми Тимошенко ЄС не підпише угоду про асоціацію, по-друге, президент Віктор Янукович чітко дав зрозуміти, що не має наміру помилувати колишнього прем'єр -міністра.

"Я згадав про польський інституті перерви у відбуванні покарання, що застосовується, зокрема, в ситуаціях, коли необхідне лікування неможливо забезпечити в умовах ув'язнення. Цією ідеєю я поділився з впливовою представницею Партії регіонів, яка є народним депутатом; вона вельми зацікавилася темою, попросивши прислати їй деталі такого інституту (сукупності правових норм), оскільки в Україні схожого юридичного механізму немає. Повернувшись до Варшави, я передав всі докладні відомості про цей правовий інструмент", - повідомив Свєнчіцкі.

За словами польського депутата, перерва у відбуванні покарання може стати оптимальним компромісом. Він не означає зняття провини, а є стандартним дією, що здійснюються, коли неможливо в умовах в'язниці лікувати ув'язненого без значного погіршення його здоров'я.

У Польщі таку перерву надає суд. З клопотанням про надання перерви до суду може звернутися не тільки зацікавлена особа або її захисник, але і начальник пенітенціарної установи.  Прокурор може подати на це скаргу, яка має бути розглянута судом протягом двох тижнів.

Суд може скоротити перерву, якщо засуджена особа використовує його не з тією метою, для якої вона надавалася. Перерва може тривати до 1 року, а в особливих випадках - довше.

Після річної перерви суд може умовно припинити відбуття залишку покарання, якщо переконається в тому, що засуджений буде дотримуватися правовий порядок і не буде знову скоювати злочини.

Все про: Польща, Тимошенко

Українська правда
05.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации