Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Лукашенко нагадав Обамі, що "чорношкірі ще недавно були рабами"

Поделиться:

Президент Білорусії Олександр Лукашенко дозволив собі расистські висловлювання на адресу американського президента Барака Обами.

Так він висловився в інтерв'ю казахстанському телеканалу 24KZ, розповідаючи про своє ставлення до військового втручання в Сирію, яке планувалося адміністрацією США.

Президент Білорусії нагадав, що у середині минулого століття нацисти також наділили себе аналогічним правом "наводити порядок у світі і всіх підстригти під їх стандарти".

"І взагалі, мене Обама дивує, ще недавно чорношкірі люди в Америці були раби, а сьогодні про винятковість якусь заявляють. Я ніколи не думав, що людина, яка вийшла з цих бідних верств, зможе взагалі риторику таку у світі проводити. Це неприпустимо, це вкрай небезпечно", - заявив Лукашенко (відео із 3:50 хвилини).

Обама у своєму зверненні до нації від 10 вересня заявив, що США політика, яка проводиться, "відрізняє Америку від інших".

"Ось що робить нас винятковими", - сказав американський президент.

Виступаючи в ООН 24 вересня, Обама знову повернувся до цього питання. Він заявив, що хоча деякі можуть не погоджуватися, але він вірить у те, що Америка виняткова.

За словами американського лідера, США виняткові тим, що дбають не тільки про свої інтереси, а й про інтереси всіх, цитують РІА Новини.

Президент Володимир Путін у своїй статті для американської газети New York Times також не погодився з позицією Обами.

"І дозволю собі пополемізувати з точкою зору на американську винятковість, яку він виклав, заявивши, що проведена США політика "відрізняє Америку від інших. Ось що робить нас винятковими". Дуже небезпечно надихати людей на те, щоб вони вважали себе винятковими, якою б не була мотивація", - написав він.

Все про: Лукашенко, США

Українська правда
03.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации