Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В Українській вязниці відбулось вінчання

Поделиться:

01 жовтня у Софіївській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№45) відбулось справжнє свято:Е хоч і без шампанського та купи рідних і гостей,Е засуджений В-ячеслав та його наречена Світлана зареєстрували свій шлюб. Познайомились вони випадково на вулиці Кривого Рогу, де молодий В-ячеслав просто проходячи мимо не зміг відвести погляд від дівчини, яка відсьогодні стала його коханою дружиною.Е
Весільна церемонія – скромна та коротка: урочисті підписи та традиційні привітання від засуджених та співробітників установи. Після урочистих заходів новостворена сім`яЕ обвінчалась в храмі на честь Святого Богдана (Феодота). З часу освячення Храму, церемонія вінчання тутЕ від¬бу¬ласьЕ впер¬ше. Новоспечена дружина вже має двох діточок, але зупинятись на цьому не збирається, хоче велику та дружню сім`ю:Е "Те, що наш шлюб сьогодні закріплений на небесах, має для мене більше значення, ніж шлюбна церемонія у РАГСі. Мої родичі навіть не підозрюють, що я сьогодні вийшла заміж. Але, як тільки вони познайомляться з В-ячеславом, коли він вийде на волю, вони обов-язково схвалять мій вибір".
"Сьогодні ми стали свідками надзвичайної події, - сказав відповідаючи на питання журналістів заступник начальника територіального управління Олександр Ведмідський. – На наших очах не просто відбулось створення нової ланки суспільства – відбулось її закріплення шлюбом церковним. Подібні випадки не рідкість в установах виконання покарань Дніпропетровщини і завжди дозволяють сподіватися на відмову засуджених від кримінального способу життя та повернення у суспільство у якості рівного та повноцінного його члена".

Довідка: з початкуЕ 2013 року в установах Дніпропетровщини зареєстровано 93 шлюби та проведено 3 обряди вінчання.

Прес-служба
управління Державної пенітенціарної служби
України уЕ Дніпропетровській області

M-Ukraine
02.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации