Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Білорусь, яка тягнула Україну в МС, схвалила євроінтеграцію Києва

Поделиться:
Ринок важливий для Білорусі, а плани Києва укласти договір про створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом тільки надає значення білорусько-українським торговим відносинам, заявив прем'єр-міністр Білорусі Михайло Мясникович.

Під час розмови з президентом Олександром Лукашенком він заявив, що Мінськ повинен зберегти торговельні відносини з Києвом, якщо Україна і ЄС організують всеосяжну ЗВТ.

На думку білоруського чиновника, в такому разі Мінськ отримає певні вигоди, адже на український ринок надходить багато товарів з Білорусі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України має намір розглянути міжнародні договори Митного союзу, до яких могла б приєднатися Україна. Як заявляв український прем'єр Микола Азаров, Україна може приєднатися в середньому до 70 угод, які діють в Митному союзі.

У Москві, однак, оцінили такі прагнення скептично. Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає, що Україні навряд чи вдасться приєднатися до більшості угод країн МС при одночасному підписанні документа з ЄС про асоційоване членство. "В умовах, коли буде діяти договір про асоційоване членство - там написано, що всі такі рішення повинні узгоджуватися з Брюсселем, - я не впевнений, що наші колеги в Європейському Союзі до цього поставляться так легко", - зазначив глава російського уряду, додавши, що існує нестиковка чинних правил в ЄС і Митному союзі.
Відголос.com
02.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации