Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Офіційно. Родріго Моледо став гравцем "Металіста"

Поделиться:

Першим літнім новачком "Металіста" став бразильський захисник Родріго Моледо.

В середу пізно ввечері екс-гравець клубу "Інтернасьональ" підписав контракт з клубом, повідомляє офіційний сайт "Металіста".

25-річний футболіст не приховував свого задоволення, відмітивши, що шанс зіграти в такому турнірі, як Ліга Чемпіонів, надається далеко не кожному. Крім того, Родріго, який за "жовто-синіх" виступатиме під номером 13, пообіцяв, що зробить все для досягнення зі своєю новою командою найвищих цілей.

"Я задоволений, що сюди приїхав, мені дуже сподобалося місто Харків. До того ж, мене підтримали і футболісти моєї нової команди, і її керівництво. У Бразилії мені доводилося грати проти Марлоса і Вілліана, тепер зіграємо разом в одній команді", - каже Моледо.

Розповів футболіст і про свій попередній досвід виступів у Європі.

"Так, дійсно, одного разу я грав в польському чемпіонаті, знаходячись в оренді в одному з місцевих клубів. Пробув я там шість місяців, зіграв близько десяти ігор. Звичайно, мені сподобалося, оскільки цей досвід був моїм першим європейським. Сподіваюся, що зараз мені це допоможе швидше адаптуватися у Харкові", - розповідає Родріго.

Чемпион
20.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации