Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Школярку не пустили на танці через надто великі груди ВІДЕО

Поделиться:
Учениця школи Central Kitsap High School в американському штаті Вашингтон ледь не пропустила свій випускний вечір. Персонал, який обслуговує вечірку, визнав, що її вбрання не відповідає дрес-коду, повідомляє KOMO-TV.

Для одного з головних подій у своєму житті Брітані Майндер вибрала темно-фіолетову сукню без бретелей. Варто відзначити, що документ, який вказує, в якому одязі може з'явитися випускник, дозволяє подібний фасон. Тим не менш, дівчину відмовилися пускати на свято до тих пір, поки вона не прикрила декольте хусткою.

Брітані Майндер дійсно володіє досить значним розміром грудей. Однак її батьки підкреслили, що фізичні дані - це те, що дається людині від природи. Тепер американці вимагають публічних вибачень за дискримінацію, пов'язану із зовнішнім виглядом.

"Ви не зробите м'ячик для гольфу з грейпфрута. Це просто неможливо", - заявила засмучена мати. Сама Майндер зізналася, що після інциденту вечір для неї був безнадійно зіпсований. Вона пішла додому всього через годину після початку заходу, тому що "магія події зникла".

"По-моєму, все сталося через мій бюст. Його не приховаєш, який би не був виріз, ви ж самі це бачите", - сказала вона журналістам. Батько дівчини зазначив: для того, щоб приховати природні дані, "Брітані довелося б піти на танці в мішку". Вся сім'я відзначає, що те, що трапилося сильно вдарило по самооцінці випускниці. Чи вибачилося керівництво навчального закладу за те, що трапилося, невідомо.

Відголос.com
10.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации