Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Збірна може грати у Львові без апеляції

Поделиться:

Дискваліфікація "Арени Львів" теоретично ніяк не заважає зараз проводити збірній ігри на іншому стадіоні Львова - центральній арені "Україна".

Правда, за словами джерела у ФФУ, Федерація найближчим часом навряд чи ризикне довірити Львову проведення матчів після скандалу з уболівальниками.

Голова львівського обласного осередку ФФУ Ярослав Грисьо повідомив, що на даний момент проводити поєдинки на "Україні" справді офіційно ніхто не забороняв. Але він додав, що ФІФА затверджує списки стадіонів, які приймають відбіркові матчі національних команд. Враховуючи ситуацію, що склалася, пізніше ФІФА може виключити зі списку приймаючих арен і "Україну". Це цілком ймовірно.

Втім, у найближчі роки, як повідомив Грисьо, ситуація може ще змінитися. Наприклад, українські вболівальники переконають ФІФА та УЄФА, що ситуація з дотриманням регламенту і норм поведінки на стадіонах України покращилася. У результаті санкції ФІФА можуть бути пом´якшені, пишуть "Коментарі".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ФІФА покарала збірну України матчем без глядачів, а ФФУ грошовим штрафом за використання вболівальниками на "Арені Львів" піротехніки під час матчу проти Сан-Марино, а також прояви расизму.
 

Чемпион
01.10.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации