Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві рятувати жінку від квартирних злодіїв міліціонери їхали майже три години

Поделиться:
У Києві серед білого дня до однієї зі столичних квартир почали вдиратися крадії, але вони не врахували, що всередині може хтось бути. Мешканка квартири викликала правоохоронців. Але дочекалася їх аж після приїзду знімальної групи, повідомляє TCH.ua

Жінка почула як хтось дзвонить у її двері, подумала, що це розносять чергову рекламу і вирішила не відчиняти, а за кілька хвилин її замок вже ламали. Вона підбігла до дверей і це налякало злодіїв. А потім жінка подзвонила до територіального відділку міліції. Там сказали, що відправляють наряд міліції.

Через зламаний замок вона опинилася заручницею і не могла вийти з квартири, міліція не з'являлася півтори години. Жінка набрала правоохоронців ще раз. Але там знову пообіцяли, що приїдуть. І таки приїхали, проте через дві години сорок хвилин.

Чоловіки за кілька хвилин двері відчинили, але не змогли відповісти, чому вони так довго їхали. Мовляв, всі питання адресуйте до прес-служби.

Кількома тижнями раніше місцевий дільничний розносив свої візитівки, але до нього потерпіла, коли виникла потреба, теж не додзвонилася. У день професійного свята, на роботі його журналісти не знайшли, проте поговорили. Чоловік виявився у відпустці.

У міліції кажуть, вивчають ситуацію. Запевняють, їхали не три години, а удвічі менше.

Екс-керівник столичного міліцейського главку каже, що раніше в них були нормативи у три хвилини, щоб дістатися на місце злочину, але це була внутрішня норма, законодавчо не прописана. Тому, якщо міліція не їде, варто телефонувати в усі служби.

Через те, що міліція довго не їхала, максимум розпочнеться службова перевірка. За словами правоохоронців, вона уже триває.
Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации