Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Діти попросили Януковича не відбирати у них життя

Поделиться:

"Я не хочу, щоб помирали діти... ". Такий напис під стінами адміністрації президента у середу залишив на асфальті маленький пацієнт лікарні "Охматдит".

Тим часом активісти провели акцію на Банковій, де звернулися до президента Віктора Януковича з тим, щоб він підтримав пакет законопроектів з підвищення акцизів на пиво та спрямування додатково отриманих коштів на добудову Охматдиту.

"Регіоналка" Ганна Герман запевнила учасників пікету, волонтерів та батьків дітей, що президент їхню нашу ініціативу, повідомляють організатори акції.

За словами активістки і члена опікунської ради Охматдиту Ганни Гопко,  "пивні лобісти в Партії Регіонів активно блокують та затягують розгляд пакету законопроектів із підвищення акцизів на пиво та спрямування грошей на охорону здоров’я, в тому числі і на добудову ключової для країни і єдиної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

"Дивує позиція Рибака, до якого в понеділок на погоджувальній нараді звернулися Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та Тетяна Бахтеєва з проханням включити в порядок денний цей пакет законопроектів, який зареєстровано ще 2 місяці тому. Безнаказанно для Рибака, Геллера, Хомутинника інтереси пивних компаній вищі за реалізацію програми економічних реформ президента, де чітко вказано про необхідність підвищення ставок акцизного збору на алкогольні напої й тютюнові вироби", - сказала Гопко у коментарі "Українській правді".

Гопко наголосила, що зараз грошей на добудову Охматдиту нема, "а брати чергову позику під державні гарантії в країні спитої молоді, надмірного споживання алкоголю – це не державницький підхід".

"Ми не підтримуємо ідею позик на добудову цього стратегічного соціального проекту та інших заходів охорони здоровя. Ми за те, щоб шукати внутрішні джерела – а це акцизи на горілку, слабоалкоголку,тютюн", - заявила активістка.

"Ми будемо стояти до кінця. Розраховуючи на розуміння і те, що онкохворим дітям і їх батькам не доведеться їхати з усієї країни під стіни АП принижуватися. Сподівємося, що нас почують, а інтереси дітей будуть вищими", - додала вона.

Як відомо, волонтери не раз наголошували, що фінансування добудови нового корпусу Охматдиту постійно припиняється.

Зокрема, у квітні  члени Опікунської ради НДСЛ "Охматдит", представники громадських організацій і волонтери у відкритому листі до президента і прем’єра написали, що будівництво нового корпусу на території "Охматдиту" зараз під загрозою зриву через відсутність фінансування.

Після цього президент Віктор Янукович доручив Кабміну негайно вирішити ситуацію з фінансуванням будівництва нового корпусу "Охматдиту".

Раніше прем’єр Микола Азаров заявляв, що новий корпус "Охматдиту" має бути відкритий і почати працювати до кінця 2013 року.

Разом з тим ще раніше Азаров заявляв, що новий корпус буде введено в 1 кварталі 2013 року.

Активісти пропонують Верховній Раді підняти акцизи на пиво і спрямувати відповідні кошти на добудову Охматдиту.

Фото з Facebook ініціативної групи

Українська правда
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации