Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Власенко: За законом справу Щербаня може бути передано до суду тільки після допиту Тимошенко ВІДЕО

Поделиться:
Справу про вбивство народного депутата Євгена Щербаня в 1996 році можуть передати до суду без допиту екс-прем'єра Юлії Тимошенко, однак за законом це не передбачено, стверджує захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

"За законом - ні, а в реальності - так т.зв. справа Щербаня ні до закону, ні до логіки, ні до здорового глузду не має ніякого відношення. За великим рахунком у відповідності з законом ця справа не могла бути порушена взагалі. Обвинувачення не могло бути висунуто. Тому що його не існує взагалі", - сказав Власенко.

При цьому він нагадав, що досудове слідство у справі було повторно припинено 21 травня.

"Те, що накрапали прокурори у справі щодо вбивства Щербаня не називається юридичною мовою обвинуваченням - це казки діда Рената. Вони не мають ніякого відношення до юридичного документу", - додав адвокат.

Терміни розслідування справи Щербаня були продовжені до 18 червня.

Нагадаємо, 15 травня Печерський суд Києва в режимі відеоконференції допитав у справі про вбивство Євгена Щербаня - радника екс-прем'єра Павла Лазаренка Петра Кириченка.

У ході допиту Кириченко заявив, що замовником вбивства Євгена Щербаня, найімовірніше, була Юлія Тимошенко, а також розповів, як отримав гроші від Тимошенко і Лазаренка за вбивство Щербаня. Проте він також і заявив, що прямих доказів (документів, фото і записів) причетності Тимошенко до вбивства Щербаня у нього немає.
Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации