Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Симоненко знову звіз на "стадіонний референдум" бажаючих вступити до МС

Поделиться:

У Києві тривають збори громадян щодо всеукраїнського референдуму про вступ України до Митного союзу.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", збори відбуваються на стадіоні "Спартак", станом на 11:00 трибуни заповнені, завершується реєстрація учасників зборів.

Над глядацькими трибунами висять плакати і розтяжки "Долю країни має вирішувати народ!", "Проведемо референдум - повернемо владу народу". На стадіоні уздовж периметру стоять намети Комуністичної партії України (КПУ) та громадського руху "Український вибір".

Як  повідомили в прес-службі КПУ, на зборах планується розглянути питання про доцільність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, точне сформулювати питання, що пропонується винести на всеукраїнський референдум, утворити персональний склад ініціативної групи з проведення референдуму та призначити уповноваженого представника ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму. 

"Для участі в зборах зареєструвались 2576 громадян з усіх регіонів України", - заявили в КПУ.

Як відомом, 19 вересня до ЦВК надійшла заявка на проведення 29 вересня зборів громадян щодо всеукраїнського референдуму про вступ України до МС.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Центральній виборчій комісії направляти свого представника на збори громадян з всеукраїнського референдуму про вступ України до МС, заплановані на 29 вересня.

Таку постанову суд ухвалив за позовом Європейської партії України.

Українська правда 

Все про: КПУ, Симоненко, референдум, Митний союз

Українська правда
29.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации