Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Власенка влаштували "обшук" через аліменти екс-дружині

Поделиться:

Виконавча служба та представники міліції завітали до власного будинка захисника екс-прем'єра Юліі Тимошенко – Сергія Власенка – та намагалися вручили йому постанову про примусове стягнення з нього аліментів на дитину.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила колишня дружина Власенка Наталія Окунська.

"27 вересня близько 20:30 у власному будинку у присутності представника виконавчої служби, представників міліції, консьєржа, моїй присутності і мого адвоката, Власенко відмовився приймати постанову про примусове стягнення з нього аліментів на дочку. Про що складено акт і підписаний всіма присутніми. Таким чином, йому не вдалося сховатися від "повідомлення належним чином", - зазначила Окунська.

"Те, що він не вважає себе аліментником, не визнає цю постанову і не бажає його підписувати - це вже не мої проблеми. Зіткнутися з ним у дверях ліфта було великою удачею, враховуючи те, що цілий тиждень він переховувався від зустрічі з виконавцям", - додала вона і зазначила: "Час пішов, Сергій Володимирович. Борг дитині вже 70 000 гривень та росте він кожен день".

Трохи згодом Окунська додала новий запис на своїй сторінці: "Тільки що на програмі Савіка Шустера Олександр Турчинов зробив заяву, що йому подзвонив Власенко і сказав, що до нього в будинок увірвалася міліція з обшуком".

"… Я вже повністю описала процедуру виконавчої служби, яка зачитала пану Власенко те, що встигла, з Постанови про відкриття виробництва. При цьому він поспішно зник за дверима тамбура на дві квартири, навіть не дослухавши до кінця. Під цим підписалися 5 людина - свідків. Тому і Власенко і Турчинов відкрито брешуть! А Власенко точно загрожує психіатрична експертиза у зв'язку з регулярними "баченням" розправи і нескінченним брехнею, як всієї своєї партії, так і народу", -  заявила Окунська. 

Українська правда

Все про: Власенко

Українська правда
28.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации