Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Власенко: Тимошенко не може рухатися без сторонньої допомоги ВІДЕО

Поделиться:
Екс-прем’єр Юлія Тимошенко не здатна пересуватися без сторонньої допомоги через сильні болі у спині, повідомив її захисник Сергій Власенко.

"Юлія Володимирівна не встає. Вона скаржиться на постійний біль у спині. Вона приймає знеболюючі препарати. Вона не може самостійно пересуватися. Якщо вона раніше пересувалася за допомогою ходунків, то зараз вона змушена пересуватися за допомогою медичного персоналу. Якщо раніше вона, просто спираючись на ходунки, ходила, не спираючись на ногу, то зараз її, підтримуючи, переводять до столу, і вона увесь час лежить", - заявив він після побачення з засудженою.

Власенко додав, що лікувальні процедури не були відновлені, а причина такого поганого самопочуття не встановлена. Він разом з її дочкою Євгенією Тимошенко очікує на приїзд німецьких лікарів для подальшого лікування.

"Я не готовий назвати дату, але ми практично в щоденному режимі спілкуємося з німецькими лікарями. Як тільки у них з’явиться буквально хвилинка у графіку, вони, звичайно ж, приїдуть", - запевнив захисник.
Відголос.com
19.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации