Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кузьмін хоче покарань за політрепресії, але не через Тимошенко

Поделиться:

В Україні слід запровадити кримінальну відповідальність за політичні репресії та вибіркове застосування кримінального законодавства.

Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю "Голосу столиці".

На його переконання, за політично мотивовані переслідування та вибірковість у правосудді слід карати.

"При цьому немає значення, якими міркуваннями керувалися особи, які здійснювали ці злочини. Сам факт організації, або участі в політичних репресіях, має кримінально каратися", - заявив Кузьмін.

"А яке покарання… воно має бути таким, щоб ні в кого навіть думки не виникло застосовувати політичні репресії та вибіркове правосуддя у боротьбі з політичними опонентами", - додав він.

При цьому, Кузьмін не вважає, що проти Юрія Луценка чи Юлії Тимошенко були застосовані політичні репресії.

"Рішення, за які були засуджені Тимошенко, Луценко, та інші… вже ніяк не були політичними. Тимошенко була засуджена за шахрайство, пов'язане з підписанням газових контрактів... А Юрій Луценко, разом з водієм, просто вкрали державні кошти", - переконаний заступник генпрокурора.

"Якби чинний прем'єр-міністр України Азаров здійснив такі ж дії і не був би притягнутий до кримінальної відповідальності за це, напевно, можна було б дорікнути чинній владі у вибірковості", - каже Кузьмін.

Як відомо, саме Ренат Кузьмін займався скандальними справами проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра Юрія Луценка.

Йому ж доручили справу резонансні справи про убивство Щербаня та справу Гонгадзе. Нещодавно Кузьміну доручили курувати справу про "держзраду" екс-глави СБУ Валентина Наливайченка.

Кузьмін заявив, що займається cправами опозиціонерів за особистою вказівкою генпрокурора Пшонки.

Все про: Тимошенко, Кузьмін, Луценко

Українська правда
27.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации