Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Миколаївського митрополита звинуватили в сексуальних домаганнях і побитті жінок

Поделиться:
Мешканка Миколаєва написала заяву в міліцію на митрополита Миколаївського і Очаківського Пітирима, який нібито її домагався, повідомляє TCH.ua

За словами Тетяни Лех, протягом тривалого часу митрополит сексуально домагався, бив її, примушував виконувати важку фізичну роботу.

При цьому в разі непокори погрожував вигнати з церкви, в якій жінка співала в хорі.

За даними фактами подружжя звернулося із заявою до Центрального РВВС Миколаєва і до голови Миколаївської облдержадміністрації.

"Протягом останніх семи років митрополит Пітирим мене сексуально домагався, бив в обличчя кулаком, публічно принижував, змушував важко працювати і погрожував вигнати з церкви в разі непокори", - йдеться, зокрема, в заяві Тетяни Лех.

Крім того, Лех також знає ще одну жінку, яка розповідала, що її сексуально домагався митрополит.

За словами чоловіка постраждалої Ярослава Хуторного, він спробував підійти до митрополита і поговорити про свою дружину, проте, його звинуватили в нападі на владику.

В даний час, за словами подружжя, їх не пускають у церкву козаки і помічники митрополита, заявляючи, що вони піддані анафемі.

Нагадаємо, папський нунцій в Домініканській Республіці Юзеф Весоловскі був відсторонений від посади після скандалу з педофілією. Церковник за гроші вступав у відносини сексуального характеру з неповнолітніми хлопчиками в історичному центрі Санто-Домінго.
Відголос.com
26.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации