Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Янукович не дуже сумуватиме, якщо не підпише Угоду про асоціацію з ЄС — експерт

Поделиться:
Євросоюз і українська опозиція зробили все задля зближення України з Європою, а змарнувати цей шанс може лише президент Віктор Янукович, який не дуже сумуватиме, якщо Угода про асоціацію з ЄС не буде підписана.

Таку думку в ефірі ТВі висловив радник голови ВО "Батьківщина", політичний консультант Олег Медведєв.

Зокрема, Медведєв зазначив, що наша держава має високі шанси підписати Угоду про асоціацію з ЄС цієї осені, якщо президент Янукович виконає всі умови європейської спільноти.

"Україна має високі шанси підписати Угоду з Європейським Союзом. ЄС задоволений тим рівнем співпраці, який відбувається в цьому питанні між владою і опозицією. Опозиція зробила свою частину роботи. Свою частину роботи зробив і Євросоюз. І цей шанс може бути змарнований тільки українським президентом", - підкреслив експерт.

Він додав, що Європа наполягає на виконанні всіх трьох умов, які вона висувала для підписання Угоди.

"Якщо за якимись критеріями є прогрес, то у справі Юлії Тимошенко прогресу немає. Але всі західні учасники в один голос наполягають на важливості цього критерія. Вони, як мені здається, захищають не Тимошенко, а принцип", – зауважив Медведєв.

Він уточнив, що йдеться про принцип, згідно з яким лідер опозиції не може сидіти у тюрмі.

"Складається враження, що президент не дуже сумуватиме, якщо не підпише цієї Угоди. Він сказав, що життя продовжиться. Немає відчуття, що для нього це - велика цінність", – підсумував експерт.
Відголос.com
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации