Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Чорновіл: У суді підтверджено факт існування касети із записами про планування МВС вбивства його батька

Поделиться:
Екс-депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл заявив, що в суді колишній нардеп Григорій Омельченко підтвердив факт існування касети із записаною на ній інформацією про планування співробітниками МВС вбивства лідера Народного Руху В'ячеслава Чорновола.

Як зазначив Тарас Чорновіл, він сам на засіданні 24 вересня у Бориспільському міському районному суді не був присутній з поважних причин, але його представник повідомив про свідчення Омельченка.

"Вчора Григорій Омельченко давав свідчення як свідок... Він підтвердив факт наявності касети і те, що вона йому демонструвалася... На касеті записано, як співробітник правоохоронних органів розповідає про створення у МВС неформальної оперативної групи зі знищення опонентів (влади).. . і не тільки економічних, але й політичних... в тому числі і В'ячеслава Чорновола", - сказав Тарас Чорновіл.

Також, за його словами, вперше про існування такої касети повідомив Євген Марчук під час президентської виборчої кампанії в 1999 році.

Але після призначення секретарем Ради національної безпеки і оборони Марчук різко став заперечувати факт існування такої касети.

На думку сина Чорновола, визнання в суді факту існування такої неформальної оперативної групи МВС щодо усунення політичних конкурентів є вкрай важливим свідченням на користь версії про свідоме замовлення владою вбивства його батька в 1999 році.

Як повідомлялося, В'ячеслав Чорновіл загинув в результаті автокатастрофи на трасі Бориспіль-Золотоноша 25 березня 1999 року.

Автомобіль Toyota, в якому їхав політик, врізався у вантажівку КамАЗ.

Представники НРУ із самого початку називали загибель свого лідера політичним вбивством, проте незабаром кримінальну справу про загибель Чорновола було припинено.

Надалі її розслідування ще кілька разів поновлювалося і припинялося.

У результаті слідство кваліфікувало дії водія КамАЗа за частиною 4 статті 215 Кримінального кодексу в редакції 1960 року (порушення правил безпеки руху та експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що призвело до смерті потерпілого).

Перше засідання Бориспільського міськрайонного суду у цій справі відбулося в лютому 2012 року.

11 червня 2012 суд Київської області розпочав дослідження матеріалів кримінальної справи за обвинуваченням водія вантажівки КамАЗа Володимира Куделі в загибелі Чорновола.
Відголос.com
25.09.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации